Sabim, Bimer, Cimer, SBN ve Bilgi Edinme Eğitimi Duyurusu

A. Eğitim Planı

Bakanlığımıztarafından düzenlenecek olan “Sabim, Bimer, Cimer, SBN ve Bilgi Edinme Eğitimi” aşağıda belirtilen tarihler arasında yapılacaktır.

B. Eğitim Mekânı

Grup: Spice Hotel Belek Serik / ANTALYA
Grup: Mirada Del Mar Hotel Göynük / Kemer / ANTALYA

C. Konaklama, Fiyat Tarifesi ve Ödemeler

Konaklama:
Konaklama ve Eğitim;
Grupta: Spice Hotel
Grupta: Mirada Del Mar Hotel’de olacaktır.

Fiyat:

İki kişilik oda veya isteğe bağlı olarak üç kişilik odada konaklamak isteyen katılımcılar günlük kişi başı 100,00 TL (Yüz Türk Lirası) ödeyecektir.

Odada tek başına konaklamak isteyen katılımcılar ise günlük kişi başı 150 TL (Yüz Elli Lira) ödeyecektir.
Ailesi ile gelmek isteyen katılımcılar için aynı şartlar geçerlidir. Eşler ve katılımcılar için konaklama ücreti kişi başı 100,00 TL (Yüz Türk Lirası) olup, aynı odada iki yetişkinin yanında konaklamak şartıyla 6 yaşından gün almamış bir çocuk ücretsiz, 12 yaşından gün almamış olan diğer çocuklar %50 indirimli konaklayacaktır.

Ödemeler:
Konaklama ücreti katılımcılar tarafından otele girişte nakit ya da kredi kartı ile 4 günlük paket program olarak ödenecektir. Harcırah ödemeleri katılımcıların çalıştıkları birim/kurum tarafından yapılacaktır. Konaklama ücretinin ödenebilmesi için fatura alınması zorunludur.

Konaklamaya Dair Ayrıntılar:
Bu bilgi oda rezervasyonlarının kesinleştirilmesi açısından gereklidir.

Eğitime Katılacak Tüm Katılımcılar;

Oda arkadaşlarını seçerek birlikte kalacak katılımcılar en geç her grubun girişinden iki gün öncesi Cuma günü saat 17.00’ye kadar sabimbimer2018@gmail.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir. Aksi takdirde Firma tarafından yerleştirme işlemi giriş günü gerçekleştirilecektir.

Katılımcılar tek kişilik odada yalnız başına konaklamak istediğini en geç her grubun girişinden iki gün öncesi Cuma günü saat 17.00’ye kadar sabimbimer2018@gmail.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir. Aksi durumda kursiyerlerin iki kişilik odalarda konaklayacakları öngörülecektir.

Ailesiyle kalmak isteyen katılımcılar çocuk sayısıyla birlikte ailesiyle kalacağını mutlaka en geç her grubun girişinden iki gün öncesi Cuma günü saat 17.00’ye kadar sabimbimer2018@gmail.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir.

Katılımcılar, kendilerini ziyarete gelen kişiler ile ilgili olarak Otel kurallarına uymak zorundadırlar.
D. Ödenen Ücrete Dâhil Hizmetler
Yiyecek ve İçecek:
Sabah Kahvaltıları (Açık Büfe), Öğle ve Akşam Yemekleri (Açık Büfe), Alkolsüz her şey dâhil konsepti, Minibar (Günlük olarak su ile doldurulur.)

Sportif Aktiviteler ve Diğer Hizmetler:
Kapalı Isıtmalı Yüzme Havuzu, Masa Tenisi, Disko ve Animasyon Showları, Aletli Jimnastik Salonu, Sauna, Türk Hamamı, Buhar Odası, Jakuzi, Odada Emanet Kasa, Kablosuz İnternet Bağlantısı.

E. Ücretli Hizmetler

Tenis Kortu, Tenis Ekipmanları (top-raket), bazı ithal içecekler, enerji içecekleri, sıkılmış meyve suyu, oda servisi (24 Saat), telefon, faks, çamaşırhane, Tenis Kortu aydınlatması, Bilardo, Bowling, Masaj, Peeling, Dükkânlar (Market, Hediyelik Eşya, Deri Mağazası, Butik, Fotoğraf Servisi, Kuaför/Berber), Sağlık Hizmeti, Bebek Bakıcılığı, Su Sporları

F. Diğer Bilgiler

Katılımcıların terlik, mayo, spor malzemesi vb. şahsi malzemelerini yanlarında getirmeleri tavsiye olunur.

G. Ulaşım

Antalya Havaalanı - Otel ve Antalya Otogar – Otel transferleri;
Katılımcıların havaalanından ve Antalya otogardan transferleri minimum 6 kişi olmak şartıyla tek yön kişi başı 25 TL karşılığında Firma tarafından sağlanacaktır. Firma bunun karşılığında katılımcılara ulaşıma ait makbuz verecektir.

I. Grupta Serik Otogarından, II. Grupta ise Kemer otogarından transferler ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Dönüş Transferleri:
Dönüş transferleri yukarıda belirtilen merkezlere aynı şartlarda gerçekleştirilecektir.

Kaynak: http://www.eshdb.saglik.gov.tr/TR,32799/sabim-bimer-cimer-sbn-ve-bilgi-edinme-egitimi-duyurusu.html