Kullanılmış Flaem Aspira Go Bataryalı Şarjlı Aspiratör Cihazı 1500 Tl

image
image

Menşei Ülke: İtalya

Garanti süresi: 3 yıl

Batarya: Var (li-on)

Batarya süresi ; 45 dk

Elektriksel gereksinim: 100-240 V 50-60 hz 12 V

Ağırlık: 2,5 kg

Ayarlanabilir Vakum gücü: 0,10 ile 0,85 bar aralığında

Akış hızı: 30 L/dk

Gürültü düzeyi: 62 dBA

Flaem Bataryalı Aspira Go Aspiratör Cihazı, hastanelerde, evde bakım ve faringeal emme gibi sağlık kurumlarında tıbbi ve cerrahi kullanım için akülü, profesyonel taşınabilir bir aspiratördür.

ISO 10079-1 standardına uygun olarak üretilen beyan edilen akış TUEV Rheinland tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Lityum-iyon pil paketi, değiştirilmesi ve hızlı bir şekilde yeniden şarj edilmesi için, çok voltajlı güç kaynağı ünitesi ve 12V araç kablosu, bu cihazı her yerde kullanıma uygun hale getirir.

Aspirasyon cihazı, en iyi kalitede plastikler ile üretilmiştir, ağır kullanım sırasında sağlamlık sağlar ve aynı zamanda kolay entegre taşıma kolu sayesinde daha kolay bir taşıma için eldeki ağırlığı azaltır.

Şişe tutucu cihazın sağ veya sol tarafına yerleştirilebilir, bir litrelik dereceli PC şişesine ev sahipliği yapar. Bu ve silikon bağlantı hortumları optimum hijyen için sterilize edilebilir. Her 2 ayda bir değiştirilebilir, hidrofobik antibakteriyel yüksek verimli filtre, tek hasta kullanımı uygundur.

Kadir Uğurlu
5057805074