Ayarlı Hasta Yatakları

Yaşlılıktan kaynaklanan sorunlar veya herhangi bir sağlık sorunundan dolayı yatarak tedavi süreci geçirmek zaten başlı başına hastalar için yıpratıcı bir dönemdir. Onların bu dönemi en rahat bir şekilde geçirebilmeleri için gerekli şeylerin başında rahat edebilecekleri bir yatak gerekir. Bu süreci geçirecekleri yatağın hastanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olması gerekir.
Tedavi Sürecinde En Büyük Yardımcı Doğru Hasta Yatağı
Tedavi sürecinin hem hasta açısından hem de hasta yakınları ve onunla ilgilenen kişiler açısından rahat bir şekilde tamamlanması için ayarlı hasta yatağı kullanılması en doğru olanıdır. Hastanın istediği zaman yatağının yüksekliğini ayarlayabildiği, doğrulup tekrar geri yatar pozisyona getirebildiği bir yatakta yatıyor olması her açıdan kolaylık ve rahatlıktır.
Ayarlı Hasta Yatakları Artık Sadece Hastanelerde Değil
Tedavi sürecine evde yatarak devam edilecek olan hastalarınız için ayarlı hasta yataklarını hastanızın tedavi süresi boyunca kiralayabilir ya da çok uzun süreli tedavisi olan ve yatalak hastalarınız için satın alabilirsiniz. Üstelik istediğiniz modeli seçtikten sonra ücretsiz bir şekilde evinize getirilip montajı yapılmaktadır. Ayarlı hasta yatakları obezite hastaları için de uygundur. Yüksek ağırlıklara dayanıklı yatak modellerinden tercih ettiğiniz zaman hastanız yine aynı konfora sahip olacaktır.
Ayarlı hasta yatakları küçük bir kumanda ile kontrol edilebildiği için hastanız istediği pozisyona rahatlıkla ayarlayabilmekte ve istediği zaman yatay pozisyona getirip dinlenebilmektedir. Serumluk yatağa monte biçimde ve yeri istediğiniz gibi değiştirilebilir olduğu için pratik bir kullanım sağlamamaktadır.
Hastanızın Durumuna ve Bütçenize Göre İstediğiniz Modeli Seçme Şansınız Var
Elektrikli, motorlu ve asansörlü olmak üzere size farklı seçenekler sunulmaktadır. Asansörlü ve ayarlanabilir korkuluklu olanları ise hastanızın rahat hareket edebilmesi, kenarlardan tutunarak istediği pozisyonu rahatlıkla almasına olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra manuel olan modellerde mevcuttur.
Ayarlı hasta karyolası hem hastanın rahat bir tedavi süreci geçirmesi açısından, hem de hastanın bakımıyla ilgilenenlerin rahatı açısından büyük kolaylıktır. Sizlere sunduğu modellerden size ve hastanıza en uygun olanı seçmeniz halinde aynı gün içerisinde evinize getirilerek montajı yapılmakta ve hastanızın kullanımına hazır hale getirilmektedir. Size kalan sadece hangi hasta yatağını seçeceğinize karar vermek.
4-motorlu-hasta-karyolasi-hm-2800