TSE-TOBB İşbirliğiyle Yapılan Standardizasyon Zirvesi 17.10.2018

Standardizasyon hakkında çalışmalarda bulunmak amacıyla 2017 yılında TOBB ile Türk Standardları Enstitüsü (TSE) arasında önemli bir işbirliği gerçekleştirilmiş, standardizasyon faaliyetlerine etkin katılımın sağlanması için bir protokol imzalanarak çalışmalara başlanmıştır.

Bu protokol kapsamında Dünya Standartlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Birliğimiz ve TSE işbirliğinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa VARANK ve TSE Başkanı Sn. Adem ŞAHİN’in katılımlarıyla, Birliğimiz Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde 17 Ekim 2018 Çarşamba Günü Birliğimiz Sosyal Tesisler Toplantı Salonunda “Uluslararası Standartlara Yön Ver” temasıyla Standardizasyon Zirvesi gerçekleştirilecektir.

Zirveye ilişkin Birliğimiz Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile TSE Başkanı Sn. Adem ŞAHİN’in daveti ile zirve programını ekte bulabilirsiniz.

Bu kapsamda söz konusu zirveye katılımınızı ve toplantıya ilişkin katılım teyitlerinizi 15/10/2018 tarihine kadar neslihan.dogan@tobb.org.tr iletmenizi diler, ilginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Ali Hikmet FIRAT
Genel Sekreter