Tıbbi Cihaz Sektör Mensupları’nın Dikkatine 26.04.2021

image

Son dönemlerde kurumumuzla ilgisi olmayan sosyal medya hesaplarından Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi (TCESİS) eğitimleri verdikleri yönünde bilgilendirme ve duyuru yapıldığı müşahede olunmaktadır.

TCESİS kapsamındaki eğitimler online verilmekte olup Ankara merkezli Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası ile Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu tarafından kurulan eğitim merkezinden yönetilmektedir. Bu anlamda sadece Ankara merkezli olup başka hiçbir il/ilçe veya kurum/kuruluş bünyesinde bu eğitim verilmemektedir.

Bu nedenle, sizlere TCESİS eğitimleri hakkında e-posta, mesaj ve sosyal medya hesaplarından gönderilebilecek hiçbir bilgilendirmeye itibar etmemeniz, mağduriyet yaşamamanız bakımından son derece önemlidir. Eğitim konusunda ihtiyacınız olan bilgileri aşağıda verilen internet ve mail adreslerinden almanız zarar görmemeniz bakımından elzemdir.

Ayrıca, kurumumuzla ilgisi bulunmayan hesaplar tarafından yapılacak bilgilendirmelerden kurumumuz sorumlu olmayacaktır.

http://tcesis.org/

[email protected]

Kaynak: Tıbbi Cihaz Sektör Mensupları’nın Dikkatine – TCESIS