SOSYAL BELEDİYECİLİKTE YEPYENİ BİR ADIM

Polatlı Belediyesi tarafından bakıma muhtaç yaşlılar, yatalak hastalar ve engelliler için evde bakım hizmeti başlatıldı. ‘Sevgi Elimizi Uzatıyoruz’ parolası ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye ve üşüyen elleri ısıtmaya devam eden Polatlı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü; şehirde başlattığı evde bakım hizmeti ile bakıma muhtaç yaşlıların, yatalak hastaların ve engellilerin kişisel bakım ihtiyaçlarını gideriyor.

Alanında uzman ekipler tarafından evlerinde ziyaret edilen hastaların kuaförlük; ayak ve el bakımları, banyo ihtiyaçları Polatlı Belediyesi tarafından ücretsiz olarak yataklarında karşılanıyor. Yatak yaraları özel ilaçlar ile tedavi edilen ihtiyaç sahiplerinin yastık kılıfları ve çarşafları Polatlı Belediyesi tarafından hediye edilerek değiştiriliyor. Evde Bakım hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar; 0312 622 66 60 numaraları telefondan veya Polatlı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapabilirler.

http://www.polatliayrinti.com/2017/04/08/sosyal-belediyecilikte-yepyeni-bir-adim/