SIHHAT Projesi Kapsamında Alınacak Uzman Yardımcısı Pozisyonu İçin Kısa Listeye Kalan Adaylar Belli Oldu 28.03.2018

SIHHAT Projesi kapsamında istihdamı düşünülen Uzman Yardımcısı pozisyonuna başvuruda bulunan adaylardan kısa listeye kalanlar aşağıdadır.

Ba%C5%9Fl%C4%B1ks%C4%B1z

Kısa listeye kalarak mülakata girmeye hak kazanan adaylara mülakat yeri ve tarihi telefonla bildirilecektir.

Mülakat İngilizce yapılabilir. Mülakatta, adayların belirtilen nitelik ve deneyimlerine ek olarak; başvurdukları pozisyona yönelik dil ve mesleki bilgisi, genel kültür düzeyi, muhakeme, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti gibi hususlar da değerlendirilecektir.

KISA LİSTEYE KALAN ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER

İlk aşamayı geçerek kısa listeye kalan adaylardan ise aşağıdaki belgeler talep edilecektir:

Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi, Adayların önceki işyerlerinden alacakları, çalıştıkları pozisyonu, görevlerini ve çalışma sürelerini ve işyeri iletişim bilgilerini gösteren çalışma belgeleri, (SON 5 YIL İÇİN) Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak veya en az 3 yıl süre ile tecilli olduğunu gösterir belge, Adli sicil kaydı, Kimlik belgesinin fotokopisi, Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,
Yabancı dil bilgisini gösteren belgenin fotokopisi

Bu belgelerin dışında yukarıda belirtilen adayın sağlaması gereken asgari nitelikler ile tercih nedeni olan niteliklere ilişkin destekleyici belgeler Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirmenin herhangi bir aşamasında talep edilebilir.

Kaynak: https://www.saglik.gov.tr/TR,33540/sihhat-projesi-kapsaminda-alinacak-uzman-yardimcisi-pozisyonu-icin-kisa-listeye-kalan-adaylar-belli-oldu.html