Reklamlar ve İşbirlikleri Kategorisi Hakkında

Medikal Bulut; hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, sağlık çalışanları, medikal firmalar, biyomedikal öğrencileri, eczaneler gibi sağlık alanında hizmet veren veya hizmet alan gruplara bilgilendirici içerik üreten bir blog sitedir.

Sitede paylaşılan konular genel olarak; hastalıkları, (tansiyon, alzhimer-demans, KOAH, ALS, SMA, uyku apnesi, kanser, ms, diyabet vb.) evde veya hastanede kullanılan tıbbi malzemelerin bilgilendirmesini, (katalog, kullanım kılavuzu, teknik şartname vb.) sağlık alanında paylaşılan son duyuruları, (SGK, TİTCK, Sağlık Bakanlığı, Eczane, ÜTS, TSE vb.) anne-bebek sağlığını ve yine sağlık alanında yapılan etkinlikler ve kongreleri kapsamaktadır.

Sesan Tıbbi Cihazlar markası olan medikalbulut.org sitesine diğer markalar kalitelimedikal.net, medbidding.online, bebekliyor.com, sesanltd.com.tr alan adlı sitelerden birçok yönlendirme yapılmaktadır.

Sağlık alanında bilgilendirme sağlayan Medikal Bulut sitesinde ürün-hizmet tanıtımı yapmak, reklam ve iş birliği için bize buradan ulaşabilirsiniz.