Puritan Bennett 560 Ev Tipi Mekanik Ventilatör Açık Kaynak Haline Getirildi

Hepimiz benzeri görülmemiş bir zorlukla karşı karşıyayız. Medtronic, ventilatörler üretmek ve artan ventilatör üretimi için yeni çözümler bulmak adına çalışıyor.

Medtronic, yenilikçiler, mucitler, yeni başlayanlar ve akademik kurumların hızlı ventilatör üretimi için seçenekleri değerlendirmek üzere kendi uzmanlıklarından ve kaynaklarından yararlanmasına izin vermek için Puritan BennettTM 560 (PB560) cihazının tasarım özelliklerini kamuya açıklıyor. Amacımız, kısa bir süre boyunca bu bilgileri aşamalı olarak yayınlamak.

Üretim değerlendirmesine yardımcı olmak için öncelikle donanım tasarımı teknik özelliklerini ve üretim talimatlarını paylaşmaya öncelik verdik. Daha sonra, 31 Mart’ta, imalat armatürleri, baskılı devre kartı çizimleri, birden fazla malzeme listesi (BOM) ve 3D CAD dosyaları dahil ek ventilatör tasarım belgeleri yayınladık.

1 Nisan’da yazılım kaynak kodu dosyalarını yayınladık. 3 Nisan’a kadar ek ürün ağacı ve diğer bilgileri içeren nihai belge paketlerini sağlamayı hedefliyoruz.

Medtronic, bu süre zarfında bu kapsamlı bilgiyi sunarken gösterdiğiniz sabır ve ventilatörlere yönelik kritik ihtiyacı ele almakla ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Spesifikasyonlara erişmek için lütfen aşağıdan kaydolun. Bunu yaptıktan sonra, dosyaları indirmek için medtronic.com web sitesindeki yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Tüm belgelerin ve rehberliğin, sağlanan varlıklar dahilindeki hüküm ve kısıtlamalara tabi olduğunu unutmayın.

Hayat kurtarmak için inovasyonu kullanmaya gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Birlikte, bu önemli teknolojinin gelişimini ve üretimini hızlandırmaya yardımcı olabiliriz.