Olağanüstü Genel Kurul Hakkında 17.06.2019

Sayın Üyemiz,

Derneğimiz Olağan üstü Genel Kurul toplantısı, 14 Haziran 2019 Cuma günü, İzmir Ticaret Odası toplantı salonunda üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Olağanüstü Genel Kurul Toplantımızda, üyelerimizin oylarını alarak seçilen, Yeni Dönem, Yönetim Kurulu – Denetim Kurulu – Haysiyet Kurulu listesi ek’te yer almaktadır. Bununla birlikte, 1991 yılında kurulmuş olan ve Ülkemizde Sektörümüzün ilk sivil toplu kuruluşu olan “Ege Tıbbi Malzemeciler” derneğimizin adı, TÜMDEF (Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu) ile kurumsal bir uyum sağlaması ve derneğimize daha farklı bir vizyonerlik katacağı da düşünülerek “Ege Tıbbi Cihaz Üretici Ve Tedarikçileri Derneği” olarak değiştirilmiştir. Yeni Dönem de derneğimizde görev alacak, tüm yönetim ve Denetim kurullarımıza başarılar diliyoruz. Derneğimiz, tüm üyelerimizle “birlikte ve birlikle çalışarak”, çoğulcu bir katılımla daha başarılı bir yere geleceğine inancımız tamdır. Sektörümüze ve Derneğimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Bilgilerinize önemle duyurulur.

Saygılarımızla.
Ege Tıbbi Malzemeciler Derneği

Tel: 0232 262 15 18
Faks: 0232 262 61 67
e-mail: [email protected]

Belge: 80-yeni liste.pdf (377 KB)