Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu

(Celil Çağlar ÖZLÜ) #1

image

Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu Kuruldu

Yeni veya ikinci el medikal ürün satıcılarını ve alıcılarını bir araya getiriyoruz. Bu nedenle “Medikal Ürün Alım Satım Whatsapp Grubu”nu kurduk.

Başvuru Formu »

Medikal ürün veya tıbbi cihaz satıyorsanız ya da satın almak istiyorsanız, sizi de grubumuza davet ediyoruz. Grubumuza katılarak yeni veya ikinci el tıbbi ürünlerinizi satabilir veya diğer üyelerin satışa sunduğu ürünler hakkında teklif alabilirsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

Grup Kurallarımız

• Konu dışı paylaşımlar yapmıyoruz.

Whatsapp grupları kalabalık olduğu için çok fazla yazışma oluyor. Bu nedenle telefonun mesaj sesinden sıkılıp gruptan ayrılanlar olabiliyor ve paylaşılan çok önemli bilgileri kaçırıyorlar. Whatsapp’ın grubu sessize alma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece mesajlar size ulaşacak ve telefondan ses gelmeyecektir.

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?