KOSBEG COSME IPA Projesi Kümelenme Çağrısı Eğitimi Daveti 2019/175 04.10.2019

Sayı: 2019/175
Tarih: 04.10.2019

Sayın Dernek Yöneticileri,

KOSGEB’ten tarafımıza gelen duyuruya göre;

KOSGEB, AB İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği-COSME Programı’nın ulusal koordinasyonu görevini yürütmektedir. Bu kapsamdaülkemiz içinde Program’a ilişkin tanıtım faaliyetleri, başvuru sahiplerine teknik destek verilmesi, bilgi paylaşımı, çağrıların duyurulması gibi çeşitli faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

KOSGEB, bu faaliyetlerin etkinliğinin artırılması amacıyla, AB Katılım Öncesi fonlarından desteklenen "COSME Programının Koordinasyonun Güçlendirilmesi, Tanıtımı ve Yararlanıcıların Desteklenmesi Projesi"ni başlatmış olup, bu çerçevede halihazırda COSME altında yayımlanmış olan “Clusters Go International” çağrısına ülkemizden başvuru yapması olası kurum/kuruluşlara yönelik olarak bir eğitim düzenlemektedir.

7-8 Ekim 2019 tarihlerinde Ankara Holiday Inn-Çukurambar Oteli’nde gerçekleşecek olan eğitime katılımınızın yanısıra, (varsa) kurumunuzun hedef kitlesinineğitime katılımı için gerekli duyuruları yapmanız eğitimin amacına ulaşmasına katkı sağlayacaktır. 7 Ekim 2019’da sabah 09.00’daki kayıtın ardından saat 10.00’da başlayacak ve ertesi gün 15.30’da sona erecek eğitime katılım için teyitlerin 4 Ekim 2019 saat 16.00’a kadar [email protected] adresine ya da aşağıdaki telefon numarası kanalıyla yapılması gerekmektedir (Ekli resmi yazıda behsedilen eposta adresini dikkate almayınız).

KOSGEB AB Koordinasyon Müdürlüğü

COSME IPA Proje Ofisi

0312 595 28 00 - Dahili Numara: 4321

Saygılarımızla

Genel Sekreter
Y.Hakan ER

Belge: COSME-KOSGEB-kümelenmecagrisi-egitim yazı.pdf (142 KB)