KOAH'lı Adam Sigara İçmek İsterken Kendini Yaktı!

Olay Bursa’nın İnegöl İlçesinde yaşandı. İnegöl’de Koah hastası olduğu öğrenilen yaşlı adam bir anlık dikkatsizlikle kendini yaktı ve ölümden döndü. Bir anlık dikkatsizlikle alevler içinde kalan yaşlı adamın imdadına karısının yetiştiği öğrenildi.

Bursa İnegöl ilçesinde ikamet eden yaşlı bir adam Koah hastalığı ile mücadele ediyor. Fakat yaşlı adamın sigara içmekten vazgeçememesi az kalsın hayatından ediyordu. Yaşlı adamın sigara içmek isterken bir anlık dikkatsizliği az kalsın hayatından olmasına neden olacaktı.

SİGARA İÇMEK İSTERKEN CANINDAN OLDUYORDU

Bursa’da İnegöl ilçesinde Koah tedavisi gören yaşlı adam oksijen maskesi ile sigara içmek istedi. Oksijen maskesi ile sigara içmek isteyen Hasbi A. Bir anlık dikkatsizliği ile neredeyse hayatından olacaktı. Hasbi A. Oksijen maskesi ile sigara içmek isterken bir anda alevler içinde kaldı. 7 yıldır Koah hastalığı ile mücadele eden 76 yaşındaki Hasbi A. Hastalığı nedeniyle sağ bacağını kaybetti. Koah hastalığı ile mücadele etmesine rağmen bir türlü sigaradan vazgeçemeyen yaşlı adam oksijen maskesini takarak sigara içmek istedi. Fakat oksijenin alev almasıyla yaşlı adam bir anda alevler içinde kaldı.

Alevler içinde kalan yaşlı adamın imdadına karısı yetişti ve hem yaşlı adamı hem de yerdeki halıyı saran alevleri mutfaktan aldığı sürahi ile söndürdü. Alevlerin sarması nedeni ile yüzü yanan yaşlı adam eve gelen ambulansla ilk müdahalesinin yapılmasının ardından İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaşlı adamın yüzünde birinci dereceden yanıklar olduğu tespit edilirken hastanede tedavisinin yapılmasının ardından müşahede altına alındığı öğrenildi.