Hemşire ve Doktor Üniformaları Avantajları

Sağlık çalışanlarına özel olarak üretilen üniformalar beyaz ve lacivert renklerde kısa ve uzun kol seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Uzun süre yıkanmalara karşı dayanıklı yapısı nedeniyle tercih edilen önlükler konusunda uygun fiyat ve kaliteli hizmet seçeneği ile size uygun üniformalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hemşire önlüklerinin erkek ve kadın modelleri bulunmaktadır. Tüm modeller için aynı zamanda beşgen yaka, d yaka, zarf yaka ve kara yaka gibi yaka çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlara ilave olarak düz renk hemşire önlükleri olduğu gibi desenli tasarımlar da üretilmektedir. Kısaca cinsiyetiniz ne olursa olsun onlarca farklı hemşire önlüğü modellerinden size uygun olan bir tanesini bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Size sunduğumuz en kaliteli hemşire önlükleri kesinlikle renk solması, sararma, açılma, tüylenme gibi sorunları sizlere yaşatmaz. Kaliteli ve uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabileceğiniz DOKTOR ÖNLÜKLERİ Her daim aldığınız kaliteyi korurlar ve ütülenmesi de çok kolaydır. Hastane şartlarından dolayı çok sık yıkanacağı için ütü yapılmasının kolay olması da aslında büyük bir avantajdır. Zaten çok uzun çalışma saatlerine sahip olan hastane çalışanları ve hemşerilerimizin bir de iş elbiselerini ütülemek adına hayatlarından vakit kaybetmelerini istemeyiz.

Sağlık çalışanlarımız için üretilen doktor üniformalarında farklı tasarımlar mevcuttur. Renk seçenekleri ile beraber 2 çeşit yaka bulunmaktadır. Hemşireler tamamen kendi isteklerine veya varsa çalıştıkları hastane politikasına uyarak zarf yaka, v yaka gibi yaka modelleri arasından tercihte bulunabilirler. Son yıllarda artan yüksek talep sebebiyle artık çok fazla çeşitte tesettürlü doktor üniformaları da satışa sunulmuştur. Tesettür şeklinize göre dilediğiniz tesettürlü hemşire üniforması modellerinden birisini de tercih edebilirsiniz. Toplu olarak firmamızdan ürün temini yapmak isteyenlere özel HEMŞİRE ÜNİFORMA fiyatlarında %15 indirim sizi bekliyor.