Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hasta yatağı hastaların tedavi süreçleri sırasında hastanede ya da evde kullanmış oldukları yatak veya karyola şeklidir. Hasta yatağı özellik itibari ile normal karyoladan farklıdır. Genel olarak bakıldığında hasta yatağı başlığı, hasta düşmemesi için yan korkulukları olan, baş bölümü hasta yemeğini yerken rahat edebilsin ya da oturmak istediği zaman rahat oturabilsin diye başı kaldırılabilen, hasta ayaklarını kaldırabilen ve kolay taşınabilmesi adına tekerlekli olan karyoladır. Hasta yatağı, hastalar için üretilmiş olan karyola türüdür. Eğer bir hasta karyolası satın alacaksanız bununla birlikte bir de yatak alınması gerekir. Tabi ki alınacak olan yatağın kalitesi de hastanın rahatlığı ve sağlığı için son derece önemli bir kriterdir.

Ortopedik özellikleri ve kalitesine göre sıralanan hasta karyolası yatakları;
• Hasta karyolaları için özel ölçülerde üretilmiş hasta yatağı çeşitleri
• Dört Parçalı Hasta Karyolası Yatağı
• Lazer Kesimli Sıvı Geçirmez Kılıflı Hasta Yatağı Şiltesi
• Visco Süngerden İmal Edilmiş Hasta Yatağı Şiltesi
• Anti Bakteriyel Kılıflı Hasta Yatağı Şiltesi
• Lazımlıklı Hasta Karyolası İçin Yatak
• Havalı Yatak Çeşitleri
• Baklava Dilimli Havalı Hasta Yatağı
• Boru Tipi Havalı Yatak
• A+B Hava Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak

Hasta yatağı nedir?
Hasta yatağı, hasta bir insanın hayatını ve bakımını kolaylaştırmak için hazırlanan özel bir yataktır. Çoğu hasta yatağı, hareket edebilen yan korkuluklara sahip tek kişilik bir yatak boyutundadır. Yatağın konumu el krankları ile değiştirilebilir ya da elektrikli bir kontrol varsa el kumandası yardımı ile de değiştirilebilir.

Devlet ya da sigorta kiralanan hasta yatağı için ödeme yapar mı?
Devlet hasta satın alınması ya da kiralanması işlemleri için herhangi bir ödeme yapmamaktadır.

Hasta yatağında bir şey ters giderse ne olur?
Hasta yatakları alınmadan önce iyi bir şekilde kontrol edilmelidir ve herhangi bir sorun yaşanmayacağından emin olunmalıdır. Herhangi bir sorun yaşanırsa satın alınan firmadan destek talep edilmelidir.

1 Beğeni

Hasta Yatağı Satış ve Hasta Karyolası Kiralama Hizmetleri
Hasta Karyolasıİnternet üzerinden gelen tüm talepleri hızlı bir şekilde karşılayan hasta yatakları sağlayıcı firma web sitesi radikalmedikal.com’a hoş geldiniz! Biz önde gelen bir hasta yatağı üreticisiyiz ve ürün gamımızda yirminin üzerinde farklı türde kendi üretimimiz yatak ve karyola çeşidimiz mevcuttur. Diğer hasta yatağı üreticileri ile doğrudan irtibatta olup, çoğu zaman birlikte çalışarak, daha fazla marka ve modelleri ile, piyasadaki en iyi fiyatlı hastane, tıbbi, bariatrik ve evde bakım yataklarını sizin kullanımınıza sunmak için çalışıyoruz. Modern, otomatik hareketli hasta karyolası modelleri, motorlu ev tipi hasta yatakları imalatı ve satışını yapıyoruz. Hastanıza en uygun hasta yatağı seçiminde doğru karar verebilmek için, konusunda uzman yetkili personelimizle görüşmenizde fayda vardır. Yüksek fiyatlı bir hasta karyolası satın almanız, en kaliteli ürünü almış olmanız anlamına gelmez. Önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip bir karyola alarak, hastanızın ve bakıcısının rahatlığını ve güvenliğini sağlamaktır. Fiyat/kalite oranı çok iyi olarak hesaplanan hasta karyolası modellerimizin hepsi 24 ay garantilidir. Ayrıca 10 yıllık bir yedek parça garantisini de bunun yanında veriyoruz. Şirketimizde her motor kapasitesinde ve çeşitli fonksiyonlarda hasta karyolası bulabilirsiniz. Satış, destek ve hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçiniz.
Radikal Medikal olarak, hastalarımız için özel olarak üretilen hasta yatağı satışı yapan bir firmayız. Hasta odasında olması gereken en önemli şeyin hasta yatağı olduğuna şüphe yok. Bu odanın en önemli özelliği iyileşme sürecindeki hastalar için rahat ve güvenli şekilde kullanılabilir olmasıdır. Hasta karyolasının işlevsel özellikleri, aksesuar, güvenlik, fiyat gibi faktörlere göre değişmektedir. Günümüzde en çok rağbet gören hasta karyolası modelleri, piston motorlu ve iki motorlu modellerdir. Modele göre değişen yan korkuluklar, aksesuarlar ve başlıklar mevcuttur. Hasta karyolası çeşitlerinden ev tipi hasta yatakları, kiralık hasta karyolası gibi ürünlere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Firmamızda aradığınız özelliklere göre çok çeşitli hasta yatakları mevcuttur. Kaliteli işçilik, güvenilir malzeme ve mükemmel tasarımlı hasta yatakları için bizi tercih edebilirsiniz.
Hasta yatakları, havalı yatak, ev tipi hasta yatakları satışı ve kiralama işlemleri, hastane malzemelerinin satışı, çeşitli medikal sağlık ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Sitemizdeki mevcut ürünler; İki motorlu, üç motorlu, dört motorlu, katlanır hasta karyolası modelleri, çocuk hasta karyolası, visco hasta yatağı, anti bakteriyel hasta yatakları, katlanır hasta yatakları, lazımlıklı karyola yatağı ve bu ürünlerin kiralama hizmetleri yapılmaktadır. Çok uygun fiyata kaliteli, konforlu ve güvenli hasta yataklarına sahip olabilirsiniz. Bir hasta yatağı alırken şu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir: Öncelikle, alınan yatağın hastanın iyileşme sürecinde yardımcı olacağından emin olunmalıdır. Hasta yatağı alınırken mutlaka tedaviyi yürüten doktora danışılmalı ve en uygun model seçilmelidir. Bununla birlikte serum askısı, pil gibi gereçler hasta yatağı fiyatları dahilinde olmalıdır. Hastanın bakımı için gerekli olan temel malzemeler, yatakla birlikte verilmelidir. https://www.hastakaryolasiemek.com abs-baslikli-hasta-karyolasi-2