Hasta bezi

Bilindiği gibi yatağa bağımlı hastaların en büyük sorunu yatak yarasıdır ve tedavisi çok uzun süre alan denritman hatta grefte kadar giden tedaviler uygulanmakta bu tedaviler hem çok maliyetli hem çok sıkıntılı süreçlerdir.
Bunu önleme in en basit ve en ekonomik yolu sık pozisyon vermektir 10 yıldır yoğun bakım hemşiresiyim gözlemlerime dayanarak konuşuyorum hiçbir krem koruyucu bariyer kremler ,jel yataklar,havalı yataklar ,su ve kum yataklar etkili bir çözüm vermemektedir üstelik maliyetleri çok yüksektir çözüm aslında çok basit sadece etkili sık pozisyon vermek.
İşte bu sorunu göze alarak hastaya pozisyon vermekte kolaylık sağlayacak bir hasta bezi geliştirdim bu ürünle hastayı tek başına bile kolaylıkla pozisyone edebiliriz ürünün paten başvurusunu yaptım geçen yıl ve şuan patenti aldım ama piyasaya Nasıl süreceğimi Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum üretime geçilmesi halinde i anılmaz bir kolaylık ve düşük maliyet sağlıcaktır konuyla ilgili bilgisi olanlar yol gösterirse sevinirim

merhaba. ürünü gönüllü olan birkaç kişide ücretsiz şekilde denemenizi öneriyorum. eğer böyle bir uygulama yapacaksanız gönüllü olmak isteyenler burada iletişim bilgilerini yazabilirler. ürünle ilgili görseller var mı?

Ürünü henüz üretmedik üretici firma arıyorum bu konuda yardım almak istiyorum.

anladım. umarım bu konuda projenize talep gelir buradan.

İnşallah teşekkür ederim