Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Birim Fiyat ve Tarifeleri Hakkında 05.11.2020

Sayın Üyemiz;

ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI / Yüksek Fen Kurulu Başkanlığından tarafımıza ulaşan E-mail’de , bilindiği üzere Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında 1 nolu Kararnamesinin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın Teşkilat ve Görevleri ile ilgili 97.maddesi hükümleri gereği, 01 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde yayımlanacak olan , 2021 yılı Tesisat Birim Fiyatlarının tespitine yönelik hazırlık çalışmalarına başlanmıştır.

Ülkemiz için değerli üretici ve tedarikçi dernek ve birliklerin bu çalışmada yer almasının sektörün doğru yönlendirilmesi açısından önem taşıdığı ifade edilmiştir.

Ekte yer alan Resmi yazının ve ürün listelerinin imalatçı veya tedarikçi firmalarımıza ulaştırılıp, kurumun onder.yilmaz@csb.gov.tr (Sn. Önder YILMAZ Makina Yüksek Mühendisi / Mekanik Tesisat Şube Müdürü) adresi ile ile tercihen e posta ile irtibata geçmelerini sağlamamız rica edilmiştir.

Ürün listelerindeki teklifleri KDV hariç, yüklenici karı içermeyen, ıskonto uygulanmış fiyatlarınızı yazarak göndermeniz rica edilmektedir.

7 hastane.xlsx (20.3 KB)

2021yazı.pdf (298 KB)